"It's better to burn out,than to fade away."


Pohledy studený

5. února 2012 v 13:54 | Kyoko |  Moje kecy
Opět jsem si dala na čas,článek na TT píšu až v neděli,ale co,pořád lepší něco,než-li nic,no ne?


Další velice objektivní téma. Přesně tohle slovo totiž vyjadřuje situaci v celé zemi. Zadlužené rodiny jsou zoufalé,z čeho mají vyžít,když všechny prachy jdou na daně,jídlo atd. Vláda je zase zoufalá z toho,že se lidi bouří.

Jenže,když to tak všechno shrnu,protesty proti ACTA jsou velký,ale proti SOPA a PIPA se nekonalo zhola nic. A to byly tyhle zákony odpornější než ACTA. Každopádně,byla jsem na protestu proti ACTA v Praze a sešlo se tam,i navzdory děsným mrazům,přes několik tisíc lidí.
Všude se momentálně něco děje,někde se protestuje,někde se rozhoduje,co udělají s protestujícími a někde prostě čekají na to,co se stane. Já souhlasím s protestujícími.
Upřímně,kdo nemá v PC jedinou stáhnutou věc ? Moc lidí to nebude.
Když interpret stojí za ty prachy,abych si originálku koupila,koupím to,ale na všechno co poslouchám prachy prostě nemám.Mám mp3 i mobil narvanou songy,staženými songy a je mi to jedno,mám možnost si stáhnout,tak si to prostě stáhnu,jak už jsem říkala,originálku si koupím v případě,že ten interpret za to stojí.
To samý s filmy.Já nemám čas chodit na premiéry do kina,navíc filmy,které chci vidět tam stejně nejsou,v DVD půjčovnách je nenajdu a na dývku se sehnat taky nedají. Nejsou totiž známé a z jiných zemí,českej dabing tam není,takže pravděpodobnost to sehnat je nulová.
Taky se zrušil Megaupload,takže si to prostě stáhnout musím,protože to chci,když je možnost,tak ji využiju a klidně si budu hrát na piráta.
A knihovny? Jo,jsou tam k půjčení CD,ale v takovým stylu,který já neposlouchám a maj tam maximálně 100 kusů,takže vlastně úplný hovno.
Fajn,mě by zajímalo,jaký maj platy ti,kteří si kupují CD každýho interpreta kterýho poslouchají.To mi řekněte.

Jo,jsem uřvanej malej parchant,kterej se vzteká,protože mu zrušili megavideo a megaupload,nebude moct ani stahovat a v knihovnách,DVD půjčovnách atd. nemají to,co chce. Touhle je zoufalý.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama