"It's better to burn out,than to fade away."


První knížka, 3 v 1

21. ledna 2012 v 15:08
Proč tři v jednom? Je to trilogie od Henriho Loevenbrucka. Gallica. (Syn lovce vlků,Hlas Bájných stvoření,Osiřelé děti Země)
1,Proč jsem si vybral(a) právě tuto knihu?
Už jsem četla knihy od Henriho a proto mě potěšilo,když jsem objevila další trilogii. Navíc jsou příběhy zajímavé,napínavé,smutné i radostné,a proto si vybírám knihy hlavně od tohoto spisovatele.
2,Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Záchrana,válka.
3,Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
Hledání.
4,S jakou postavou bych se ztotožnil(a),případně kým bych chtěl(a) či nechtěl(a) být.
Nejlépe bych se ztotožnila nejspíš s Bohemem,který i přes velké ztráty šel dál,objevoval,učil se řemeslům a snažil se o záchranu Bájných stvoření.Možná i s mladou Vivienne,která chtěla být trubadúrkou a i přes to,že trubadúrek je na světě málo,stála si za tím.
Nikdy bych se neztotožnila s Aišany a Divochem.
5,Pokuste se v každém příbehu něco vyšvihnout,ať už je třeba i opravdu velmi špatný,najděte v něm alespoň jedno positivum.
Trilogie Gallica je napsána skvěle,člověk si dobře představí jak postava uvažuje,proč dělá spousty věcí a co ho k tomu vede.
6,A naopak najděte jedno negativum,ale pouze jedno,cílem je uvědomit si,co Vám na knize vadilo nejvíce,nemusí to být jen chyba v knize(spisovatelce),ale třeba i chování postav.
Nenapadá mě nic,co by se dalo jeho knížkám vytknout. Určitě by se něco našlo,ale ten kdo má knihy od určitého spisovatele rád,jen těžko něco najde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama