"It's better to burn out,than to fade away."


Cesta za lepším životem

3. ledna 2012 v 20:00 |  Moje kecy

Pro napsání článku jsem si nechala den na to,abych se podívala co pod tímto tématem napíší ostatní. Většinou je tam emigrace,odjezd na prázdniny do zahraničí,přechod na jinou školu a smrt. O tom,co chci psát já nenapsal nikdo. Nevím jestli se toho lidi bojí,nebo jim to nepřijde důležité,nebo je to prostě nenapadlo.
Každopádně,tento článek se bude týkat všech z nás,ať už z Česka nebo Afriky. Je jasný,že se najde i kritika,beru jí,ale jen pod podmínkou,že bude mít hlavu a patu.
:)


Věcí,jako je nynější téma,se zabývám už řadu měsíců,né-li let.
Myslím,že znáte pocit,když prostě jdete a najednou vás něco napadne,z ničeho nic,jen tak. A přesně tenhle okamžit,zavinil moje přemýšlení o dnešním životě a budoucnosti. Začneme tedy z trochu jiné stránky..
Jestli chodíte ven(nemyslím pětiminutovku do školy a zase zpátky),určitě si všímáte věcí okolo,třeba,že trávníky i ulice jsou zaházené odpadky,na nebi zůstávají takový ty krásný čárečky od letadel a řeky či potoky jsou taky zaházený vším možným.
A proč to vůbec píšu? Protože jestli to tak bude pořád,za chvíli nebudeme mít co pít,dýchat a kde chodit.Řekněte mi,je tak těžký hodit použitou věc do koše?
--
Fastfood.
Každej to slovo zná,v doslovném překladu je to něco jako rychlé jídlo,protože přijdete,daj vám burger,colu,hranolky a zas jdete.
Zrovna dneska jsem položila několika lidem otázku : "Proč vlastně chodíš do Mekáče,KFC..?" Odpověď byla jednoduchá,dobré jídlo,dobrá atmosféra,hezký prostředí,rychlá obsluha. Tak teda postupně.
Dobré jídlo.
Žemle,s rádoby masem s něčím,co se tváří jako zelenina a většinou ještě nějaká ta majolka,kečup,..
Zvíře na maso je zabito nechutným způsobem a "zelenina" = chemická sračka. Fakt to chcete jíst? Možná to dobře chutná a hezky vypadá (přiznávám,nikdy jsem to neochutnala) ale je to hnus.
A jak to tak vypadá,za chvíli tu nebudou Večerky,ale jen okýnko nebo stánek kde si objednáš pěkně vypečený stehýnko,burger nebo přesolený hranolky.
Dobrá atmosféra,hezký prostředí.
Atmosféra asi dobrá je,musí bejt skvělý dýchat odén burgrů,hranolek a bůhvíčeho ještě a dívat se na lidi cpoucí se hnusy. Komu chutná,je milej. Takže s tou atmosférou to nemusí bejt zas tak špatný.
Prostředí,vymalováno křiklavými barvami a sem tam nějaká umělá kytka(páč živá by v tom vzduchu všechn smradů chcípla).
Rychlá obsluha.
Kdo by rychle nezvládl natočit colu do kelímku,hodit burgr,hranolky do krabice a zabalit? Snad jen idiot. V kuchyni opečou maso,naplácaj to na sebe,zabalí a hotovo,nic neobvyklýho.
.
.
Chci aby místo fastfoodů byly vybudovány farmy,aby stát nebyl závislý na ostatních a mohl produkovat výrobky sám. (Nesplnitelný přání,pokud si to budu myslet jen já.)


Zkažená doba.
Všechno je v prdeli,všechno.
Děcka se nalejval,kouří,nemaj úctu k ničemu a k nikomu,tak je a bude. A proč ? Jejich rodiče na něj nemaj čas,protože jsou od rána do večera práci,aby rodinu vůbec uživili,zkurvená to doba.
To samý ve vládě.
Vždycky byl,je a bude někdo kdo chce ovládat celý Svět. Nikdo se už nezajímá o spokojenost občanů,jde jen o to si pořádně nahrabat do vlastních kapes.
Televize,média,ve všem jsou jen kecy a falešná propaganda. Lidi žijou ve lži.
Jde pouze o konspiraci,když lidé žijí ve strachu,jsou snadno ovladatelní.
Všechno tohle je pouze masová hypnotizace a hypnotizováni jsme právě lidmi jako jsou učitelé,politici,..
Proč učitelé? Odmala nás učili,jak být ve všem nejlepší,není pak divu,že každý chce být nejúžasnější. O politicích snad mluvit nemusím.
Z dětí jsou parchanti,na školách je šikana,neuměj se chovat,neváží si ničeho.Rodiče na děti nemaj čas,nemaj čas ani na sebe,proto jsou vynervovaní a věčně nasraní,nedivím se jim. Takže jak kurva chcete,aby ze špatného kořene,vyrostla krásná kytka?
Dětské názory jsou utlačovány,místo toho aby byly podporovány,i oni jsou lidé a mají právo na názory,nikdo je ale neslyší.
Všichni jsou jen prachy a úspěchy.
A ti,co celý život pracovali pro lidstvo,nemaj z prachů ani polovinu,zatímco bankéři,politici a další mají peněz tři prdele.
Ten,kdo demonstruje pokojně proti korupci,je zbit něčím po hlavě. V bednách vám to neukážou,jen ti nahoře rozhodují co dát do beden a médií.
Všichni jsou oblbováni,jsou jen stádo ovcí které přehlíží pravdu.
Známe cenu peněz,ale hodnotu ničeho,jsme pouze otroci lží,konspirace a systému peněz.

A co chudé země? Jsou jim poskytnuty půjčky a pak co? Seberou jim i to poslední co maj. Zatímco tady se ládujeme mekáčem,kfcéčkem a dalšíma hnusama,tam jsou rádi za kus chleba a pitnou vodu. A tohle nikoho nezajímá?!
Pokud opravdu chcete cestu za lepším životem a změnu tohohle všeho,začněte nejdřív u sebe.
Až nastane kolaps a všechno půjde do prdele,pak budeme mít po srandě. Až dojde pitná voda,až dojde ropa,až nebude co dýchat,až nebudeme mít kde žít.
Tohle asi není článek který byste čekali,pokud se vám nelíbí a nesouhlasíte s tím,napište do komentářů proč,vím že tu budou převládat negativní komentáře,ale kurva,otevřete oči a podívejte se jimi zpříma do reality.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Matice Matice | Web | 3. ledna 2012 v 20:07 | Reagovat

Myslím si, že takovejhle článek tu chyběl... klobouk dolů, že si tohle napsala!

2 Černá Kočka Černá Kočka | Web | 3. ledna 2012 v 20:19 | Reagovat

Skvělý článek. Upřímně řečeno, nějaký takhle inteligentní článek na nějakém blogu jsem nečetla už hodně dlouho. Vpodstatě ve všem s tebou souhlasím. Ikdyž... Do fastfoodů sice chodím, ale to protože po ruce není zrovna nic jiného a navíc tam to jídlo vážně docela dobře chutná.
A co se týče té zkažené doby, máš naprostou pravdu. Lidé si neváží nikoho, ani ničeho a všichni žijou jen sami pro sebe. Nikdo nehledí na ostatní. A jak píšeš o tom přehlížení dětských názorů - když jsem si to přečetla, zařvala jsem v duchu ,,hurá, konečně někdo kdo si myslí totéž co já!". Tohle je jedna z věcí, co mě totiž opravdu štve. Jenom protože jsem nezletilá dospělí ignorují, nezajímá je můj názor a já tak nemůžu vůbec nic ovlivnit. Ani sama svůj osud.
Tak to je všechno, co jsem měla na srdci...

3 žabímládě žabímládě | 3. ledna 2012 v 20:25 | Reagovat

zajmavý pohled na Mc:), ale zároveň pravdivý. ale už se začnají dělat třeba automaty na čerstvé mléko atd. a lidi si pomalu začínají uvědomovat, že Mc není asi nic extra zdravého...ale pomalu:D

4 T. T. | Web | 3. ledna 2012 v 20:35 | Reagovat

Skvělý článek, pravdivý, agresivní, ale tak to má být, aby konečně někdo poslouchal. Fastfood taky nesnáším, protože se mi navaluje už ve dveřích. Doba je prostě zkažená a bude to čím dál horší, i když budeš křičet sebevíc. Pár lidí se stejným názorem jsou jen kapkami v moři, které nikdo poslouchat nebude. Ti nahoře o všem ví, ale je jim to fuk, protože jim to vyhovuje tak jak to je teď. Jak se to jednou začalo kazit od základů(v rodinách), rozrůstalo se to a už to nepůjde spravit. Je to smutné, ale je to tak. Svět už se nezlepší, můžeme si maximálně o trošku zlepšit naši malou bublinu, kterou máme kolem sebe

5 sportceskomoravsky sportceskomoravsky | E-mail | 3. ledna 2012 v 20:37 | Reagovat

Je to absolutně nejlepší článek,lepší už ani být nemůže.S fastfoodama máš pravdu,jeto to nejstupidnější co v republice je,ale přináší to spoustě lidem prachy takže to nezmizí a přesvědčit národ aby tam nechodili je nemožné.Dobré jídlo a dobré prostředí si přectavuji jinak a nemusí to bít zrovna restaurace "opět máš pravdu naprostou pravdu.K poslednímu odstavci je to opět o penězích,ale opět máš pravdu.Znovu se musím poklonit tomuto článku,velmi velmi perfektní.Jinak mnoho ůspěchů v novém roce,hodně zdraví,štěstí a lásky.Hodně ůspěšných článků :-)  :-D,jen tak dál.

6 Ta - kterou nevidíš.. Ta - kterou nevidíš.. | 3. ledna 2012 v 20:44 | Reagovat

Nuže zlatko... s Tvým názorem na věc vyloženě souhlasím, protože tohle už prostě muselo být napsáno někým.. a viděno světem (tomu zkaženému se to asi moc líbit nebude) avšak těm, co uvažují podobně jako ty a vidí svět, jak my si ho vlastně děláme den ode dne horší sami, těm to přijde blízké jako Tobě. Co na to mohu říct, je to perfektně vystižený článek s dokonale použitou myšlenkou, jen nevím, jestli to k něčemu bude, ale myslím, že ano, doufejme v to! :) Prostě další text Tebou napsaný, co má smysl, má všechno, co článek potřebuje a hlavně to má svou originalitu, jak už si zmínila, nikdo jiný to před Tebou nenapsal. Neuvědomují si v jakém světě žijeme nebo spíš to vidět nechtějí, avšak Ty a někteří jiní ano! Takže 1***! :)

7 Manny (catllska) Manny (catllska) | 6. ledna 2012 v 12:14 | Reagovat

pravdivej článek prostě dokonalý jde vidět e to není nikde okopírovaný atd..
je to originální a s tím co jsi nmapsala souhlasím i já :-|

8 Urine Urine | Web | 6. ledna 2012 v 12:34 | Reagovat

Pravdivě napsané...
Dokonale jsi to napsala a souhlasím s tebou...pravdivé :)

9 Bonbón Bonbón | E-mail | Web | 11. ledna 2012 v 19:02 | Reagovat

Vždycky, když uvidím na konci článku něco ve stylu: "vím že budou negativní komentáře" a následně jsou samé pozitivní musím se zasmát :-D
S tím o těch fastfoodech nesouhlasím. Je tam dobré jídlo a prostředí také není špatné, ale souhlasím, že to tam není zdravé. Jednou za čas to snad ale nevadí ;-)
Z tím o té zkažené době souhlasím, i když si myslím, že to není tak špatné. Vsaď se, že to může být i mnohem horší :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama