"It's better to burn out,than to fade away."


A je to tu

21. ledna 2012 v 17:38 | Kyoko |  Moje kecy
Ano,ano a jste v hajzlu,protože Kyoko se rozhodla překopat bývalý článek na TT,jelikož jí pomalu,ale jistě rupá cévka. A z čeho? Z vlády,z Ameriky,z celýho tohohle zasranýho systému.
--

Určitě jste si všimli,co se za posledních dnů událo. Amerika si prostě postavila hlavu a šla na to. Zabránění pirátství na internetu a krádeže z internetu. Krádež z internetu,co to vlastně může být. Řeknu to takhle,je to stahování filmů,obrázků,písniček,všeho. Kdyby se prostě stalo,že by nikdo nesměl mít nikde kradený soubor,z blogů by vymizela drtivá většina obrázků a muselo by prostě zmiznout vše,co není vaše.
--
Americká vláda se snaží zničit internet. A proč? Na internetu se můžete volně informovat o všem,můžete si psát s lidmi se stejnými názory a podobně a to je podle vlády špatně. A proč by vlastně nebylo? Kdyby lidi otevřeli oči,bylo by povstání. Proti korupci,proti vládě. A bylo by to v prdeli,pro ně. O tyhle věci se zajímám dost dlouho,takže vím o čem mluvím. S cenzurou internetu to není nic jiného než přiblížení k totalitě. V médiích vám ukážou jen to,co dovolí ti nahoře. Hlavně,že oni se koupou v penězích,protože pod sebou mají stádo ovcí,který je bude živit dál a dál. My dřeme od rána do noci a stejně z toho máme hovno. Stejně všechny prachy jdou na nájem,elektriku,děti,jídlo,oblečení,.. a co nám zbyde? Hovno. Nic. A když jo,jde to do prasátka,na horší časy.
Horší časy,můžou ještě být? Bohužel jo. S touhle zasranou vládou jo. A stejně si tam všichni hrajou na nevinný. Jděte do prdele.
--


Anonymous,známe,že? Já jim fandím. Ať jim to nabourají,USA je stejně jen banda debilů,podvodníků a hajzlů. A ano,jsem sprostá,klidně mi to říkejte pořád,ale já prostě nedokážu mluvit slušně,když jde o tohle.
--
SOPA,PIPA.
Sopa-Zabránění pirátství
Pipa-Ochrana proti internetové hrozbě a kradení duševního vlastnictví.
Tyhle 2 zákony mají příšerné následky na věci,které nás baví,hry,filmy,obrázky,písničky. A když si myslíte,že se vás to netýká,tak týká.
Hlavně si musíme uvědomit,že Amerika má velkou moc na internetem. Megaupload byl zablokován v hodně zemí,včetně Ameriky,takže i z toho si můžeme odvodit,co nás čeká. A opakuji,že se to do prdele netýká jenom Ameriky,ale i nás,takže se přestaňte schovávat do písku a otevřete oči.
Několik zpěváků nahrálo píseň na podporu megauploadu,ale Youtube byl donucen song stáhnout. Konspirační cenzura. Všechno co se těm nahoře líbit nebude,se zcenzuruje a budeme mít po ptákách. A proč? Protože nechtějím,aby lidé protestovali. Takže lidi budou prostě jen dělat to,co do teď. (Tudíž hovno,protože budou dřít v práci a budou ignorovat všechno kolem sebe.) A hezky nám seberou právo po právu,až nakonec budeme jako hračky,nebo spíš stroje,které dřou aby se oni měli dobře.
Cenzurované budou i stránky,které umožňují mluvit na jakékoliv téma,svobodně,volně. A mezinárodně. Například Youtube. A právě konspirační cenzura by mohla zničit stránky jako je Youtube,ne úplně zničit,ale bylo by tak zcenzurované,že by ani nebylo na co koukat.
Facebook. O ten bychom taky přišli. Tam se totiž svobodně vyjadřovat můžeme taky. Konec Youtube,konec Facebooku.
DNS blokování je tedy úplně na hovno,protože můžou stránku zablokovat(=vymazat) bez upozornění,nebo se vykecají na autorská práva,i když to není pravda.
Proč debatují o takových zákonech lidi,kteří sotva umí zapnout komp? Banda 50-75 letých chlapíků bude debatovat o PIPA a SOPA? Jděte do prdele,po druhé. To jako v Kongresu nemají nic lepšího na práci,než kurvit internet?
SOPA a PIPA jsou prostě pičoviny první třídy.
A vy si ještě myslíte,že to je jenom kvůli odstranění pirátství? Ne,jde jen a jen o cenzuru. Budou cenzurovat a rušit všechno,co nás baví. Ale my stejně budeme dál mlčet. Nikdo se proti tomu nepostaví. Dokud nám neseberou práva na všechno,zůstaneme jen tou lidskou schránkou,která dře pro to,aby se ti nahoře měli dobře. Fuck the system.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Es* Es* | 22. ledna 2012 v 21:45 | Reagovat

To byl a je docela dlouhý článek :) Abych pravdu řekla konec jsem nedočetla, ale jdu ho dočíst :) (Prosím nedělej tak dlouhé články nikdo "skoro nikdo" je nebude číst možná já :D)

2 Ta - kterou nevidíš.. Ta - kterou nevidíš.. | 23. ledna 2012 v 17:29 | Reagovat

Všeříkající článek, kterému nejde prostě nic vytýkat...vlastně s tím jednoznačně souhlasím a jsem fakt ráda za to, že jsou ještě blogy (jako je ten tvůj), kde si můžu něco opravdu přečíst, co dává smysl a ještě k tomu se rozebírá problém, co by měl zajímat snad všechny lidi. No..jen tak dál, vážně suprový článek!

3 Katy ^^ Katy ^^ | Web | 24. ledna 2012 v 16:24 | Reagovat

To s těma šipkama jsem udělala jednou, když táta okupoval barák. Tak jsem šla ven a házela jsem kameny :D
Pak mě to napadlo s šipkama.. a od té doby si tak vybíjím vztek.
A k článku.. mazec! :D přečetla jsem ho celý a tý vole! :D
Jako, naprosto s tebou souhlasím. Abych řekla pravdu, nevěděla jsem, že je to až takhle vážný.
Ty nahože jsou sviňata a lidé by s tím měli něco dělat... jenže je to lehké říct a těžké udělat.
Vážně za tenhle článek graluji a to, že jsi sprostá ti nevyčítám. Oni si to zaslouží... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama