"It's better to burn out,than to fade away."


Leden 2012

A je to tu

21. ledna 2012 v 17:38 | Kyoko |  Moje kecy
Ano,ano a jste v hajzlu,protože Kyoko se rozhodla překopat bývalý článek na TT,jelikož jí pomalu,ale jistě rupá cévka. A z čeho? Z vlády,z Ameriky,z celýho tohohle zasranýho systému.
--

Určitě jste si všimli,co se za posledních dnů událo. Amerika si prostě postavila hlavu a šla na to. Zabránění pirátství na internetu a krádeže z internetu. Krádež z internetu,co to vlastně může být. Řeknu to takhle,je to stahování filmů,obrázků,písniček,všeho. Kdyby se prostě stalo,že by nikdo nesměl mít nikde kradený soubor,z blogů by vymizela drtivá většina obrázků a muselo by prostě zmiznout vše,co není vaše.
--
Americká vláda se snaží zničit internet. A proč? Na internetu se můžete volně informovat o všem,můžete si psát s lidmi se stejnými názory a podobně a to je podle vlády špatně. A proč by vlastně nebylo? Kdyby lidi otevřeli oči,bylo by povstání. Proti korupci,proti vládě. A bylo by to v prdeli,pro ně. O tyhle věci se zajímám dost dlouho,takže vím o čem mluvím. S cenzurou internetu to není nic jiného než přiblížení k totalitě. V médiích vám ukážou jen to,co dovolí ti nahoře. Hlavně,že oni se koupou v penězích,protože pod sebou mají stádo ovcí,který je bude živit dál a dál. My dřeme od rána do noci a stejně z toho máme hovno. Stejně všechny prachy jdou na nájem,elektriku,děti,jídlo,oblečení,.. a co nám zbyde? Hovno. Nic. A když jo,jde to do prasátka,na horší časy.
Horší časy,můžou ještě být? Bohužel jo. S touhle zasranou vládou jo. A stejně si tam všichni hrajou na nevinný. Jděte do prdele.
--

První knížka, 3 v 1

21. ledna 2012 v 15:08
Proč tři v jednom? Je to trilogie od Henriho Loevenbrucka. Gallica. (Syn lovce vlků,Hlas Bájných stvoření,Osiřelé děti Země)
1,Proč jsem si vybral(a) právě tuto knihu?
Už jsem četla knihy od Henriho a proto mě potěšilo,když jsem objevila další trilogii. Navíc jsou příběhy zajímavé,napínavé,smutné i radostné,a proto si vybírám knihy hlavně od tohoto spisovatele.
2,Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Záchrana,válka.
3,Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
Hledání.
4,S jakou postavou bych se ztotožnil(a),případně kým bych chtěl(a) či nechtěl(a) být.
Nejlépe bych se ztotožnila nejspíš s Bohemem,který i přes velké ztráty šel dál,objevoval,učil se řemeslům a snažil se o záchranu Bájných stvoření.Možná i s mladou Vivienne,která chtěla být trubadúrkou a i přes to,že trubadúrek je na světě málo,stála si za tím.
Nikdy bych se neztotožnila s Aišany a Divochem.
5,Pokuste se v každém příbehu něco vyšvihnout,ať už je třeba i opravdu velmi špatný,najděte v něm alespoň jedno positivum.
Trilogie Gallica je napsána skvěle,člověk si dobře představí jak postava uvažuje,proč dělá spousty věcí a co ho k tomu vede.
6,A naopak najděte jedno negativum,ale pouze jedno,cílem je uvědomit si,co Vám na knize vadilo nejvíce,nemusí to být jen chyba v knize(spisovatelce),ale třeba i chování postav.
Nenapadá mě nic,co by se dalo jeho knížkám vytknout. Určitě by se něco našlo,ale ten kdo má knihy od určitého spisovatele rád,jen těžko něco najde.

Cesta za lepším životem

3. ledna 2012 v 20:00 Moje kecy

Pro napsání článku jsem si nechala den na to,abych se podívala co pod tímto tématem napíší ostatní. Většinou je tam emigrace,odjezd na prázdniny do zahraničí,přechod na jinou školu a smrt. O tom,co chci psát já nenapsal nikdo. Nevím jestli se toho lidi bojí,nebo jim to nepřijde důležité,nebo je to prostě nenapadlo.
Každopádně,tento článek se bude týkat všech z nás,ať už z Česka nebo Afriky. Je jasný,že se najde i kritika,beru jí,ale jen pod podmínkou,že bude mít hlavu a patu.
:)