"It's better to burn out,than to fade away."


Červen 2011

Lidi jsou kurvy.

25. června 2011 v 9:39
Týrání zvířat,co z toho máte? Máte potřebu vidět zvíře který trpí?!Který se nemůže bránit?! Chtěla bych vidět vás!Kdybych vás přivázala ke sloupu,nedávala vám pít a jíst,třískala vás vším co by bylo po ruce,a pak hodila jen tak z mostu a sledovala jak trpíte se zlomenými kostmi. Ale za to bych šla sedět,na hodně dlouho,a ty lidi kteří to udělají zvířatům? Jen pár let!!! Kurva,to si nikdo neuvědomuje že zvířata nejsou věci?! Mají city a cítí bolest,smutek i radost jako my!
Stejnej případ je i to,že si koupíte zvíře ve zverimexu,ale nedokážete se o něj starat,pak končí někde v lese,přivázanej ke sloupu,v krabici,u popelnic nebo v tom nejhoršim případě někde uvězněný a umírající! Jestli máte psa,vnímáte s ním jeho radost,třeba když si hrajete,on vrtí ocáskem a štěká,v jeho očích je vidět radost,láska a chuť pro hru,vy jste taky šťastní. Nebo když mu dáváte jídlo,taky vám už skáče na misku a těší se na ty granule co mu dáte,vy se taky určitě těšíte na svoje oblíbený jídlo.
Další případ je ale až "přehnaná péče",ta zvířata která skoro každý den chodí do salónků pro zvířata,jsou oblékána do oblečků,někdy i nepříjemných a těsných(samozřejmě že nepočítám ty který chrání zvíře před chladem v zimě)ale dávat mu v létě "letní" obleček,aby ladil s páníčkem,to je snad přehnaný ne? To samý všelijaký mašličky,sponečky,gumičky,nebo lakování drápků..,opět zase chápu gumičky nebo sponečky když zvířátku padají chlupy do očí,musí se to nějak sepnout.
Každopádně už mi vážně lezou krkem ty lidi kteří to dělaj,jsou to kurvy!