"It's better to burn out,than to fade away."


Duben 2011

Tajemná červená tekutina..

29. dubna 2011 v 8:39
...alias krev. Krásná,tajemná,červená tekutina. Každému vyvolá jiné pocity,někdo při pohledu na krev omdlévá a jiný jí zase rád pozoruje. Já patřím mezi ty druhé. Krev,je krásná,alespoň pro mě.Voní mi,a je sladká.Možná teď vážně vypadám jako idiot,ale mě to nevadí.
Nerada se zbavuji své krve,třeba když mi jí berou,nebo tak,ale chtěla bych jí darovat. Chci se stát dárcem krve.Pořád se rozhoduji,ale proč to neudělat,když to pomůže jiným? Mě to zabolí jen chvíli,a to když mi jí budou brát,ale člověk,kterému jí dají,se uleví,a nebo mu to zachrání život.Moje nálada se pak určitě zlepší,budu šťastná že jsem někomu pomohla,kdo by nebyl,že?

Ale,i některým lidem připomíná krev upíry,dvě dírky v krku a krev kolem nich.Možná je to pravda,možná ne.Ale upíři nejsou,nebyli a doufám že ani nebudou krvelačná "zvířata".Hodně lidí nevěří,že existuje něco jako nadpřirozená síla,ale podle mě a dalších lidí,existuje.Samozřejmě že tu nelétají draci,kouzelné víly,koucouři v botách atd.,ale přece jen,co třeba Anděl Strážný? Ano,teď jsem se dostala zase někam úplně jinam,ale co,aspoň jsem se vypsala..

Takže si myslím,že bychom z krve neměli mít strach,protože to díky ní ještě dýcháme a žijeme.Díky darování krve zachráníme život někomu jinému.Krev,ta prapodivná,tajemná červená tekutina,kdo by řekl,že je pro nás tak důležitá,a krásná..