"It's better to burn out,than to fade away."


Mami,já to chci!

15. února 2011 v 23:32 |  Dnešní doba
S touto větou se určitě setkal každý,ať už doma u mladšího sourozence nebo třeba v obchodě.
Vřískání,dupání,válení se po zemi. Není to ukázka z Bohnic,ale způsob dnešních děcek dostat to,po čem touží.
Když se projdete pár obchody,nebo ulicemi,určitě narazíte na zrovna takové dítě s matkou.Nejhorší na tom je,že matky s tím nic nedělají,buď dítě ignorují,nebo si k němu kleknou a domlouvají mu,šišlají na něj,nebo mu prostě věc koupí aby už neřval. Kdybych ztropila takovou scénu já,dostala by se mi taková rána,že bych druhou chytla o zem. Díky tomu,že se dnes řeší případy týraných děcek,by tohle udělala jen odvážná matka. Viděli jste snad někdy,aby při takovém tyátru matka to dítě uhodila? Já tedy ne,nechápu důvod. Mně tohle děcko udělat,dostane přes prdel a tím to hasne. Označovat za tyrana si mě můžou,ale radši budu mít vychovaný dítě,než rozmazlenýho parchanta kterej se neumí chovat,no ne?

Ječením to ale nekončí.Některé děti jsou i tak agresivní,že po nesplnění jejich přání rodiče kopnou nebo bouchnou a tohle už je fakt moc. Musím se přiznat,že mám velmi nízký práh trpělivosti. Při hlídání kamarádky syna se to potvrdilo.
Jelikož mám dost velkou sbírku knížek v horních poličkách knihovny a jemu se zalíbily,začal se dožadovat toho,abych je sundala.Sama kamarádka mě upozorňovala,že knížky s oblibou trhá a žužle,takže sem ho poslala z pokoje tím,že to není nic pro něj. A pak to začalo. Ječák,dupání,bouchání do věcí a moje trpělivost vyprchala,zařvala jsem na něj,asi dost nahlas protože chvíli po tom na mě jen tak koukal,nakonec se omluvil a do konce hlídání byl jak milius.

Myslím,že se to stejně nezmění,když vidím jak se děcka umí bránit nesmyslnou větou "Ty mě nemáš ráda!"
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 chiquitkaa chiquitkaa | 28. dubna 2012 v 1:34 | Reagovat

Přesně, ty dnešní, s prominutím spratci, jak se chovají a nejenom, když něco chtějí, ale neumí poslušně ani sedět v MHD, rozeřvou se tam na místě, pobíhají, neposlouchají, pak se diví, že spadnou a ono to je i bolí, hele...Jako malá  jsem si tohle nedovolovala. Proč? Otec by mi pěkně nasekal, ale hlavně nebudu dělat ostudu a chovat se jako fracek.. i když mě třeba nemáš ráda, tak to vydržím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama