"It's better to burn out,than to fade away."


Tolerance

15. února 2011 v 10:22 |  Moje kecy
Tolerance z tohoto světa pomalu ale jistě mizí. Že ne? Tak to shrneme.

Homosexualita.
Jasně,všichni jí tolerujeme,proč o ní píšu. Tak to bohužel není. Na netu dotyčný toleruje vše,co by se mělo tolerovat,ale ve skutečnosti je to jinak. Když si to tak vezmu,líp vycházím s homosexuálně orientovanými lidmi. Ani nevím proč. Jediné,co mě opravdu mrzí je přístup k nim. Hnusný narážky,urážky,vysmívání,vyřazování ze společnosti. A proč to kurva tak je? Protože jsou jiní,nic víc. Homosexualita není proti přírodě a když se dotyčný fakt nechová jak trotl,nevidím důvod proč ho odsuzovat.

Náboženství.
Už několikrát jsem se setkala s tím,že jsem náhodně mluvila s člověkem,který byl pobožný. A když mi to řekl,byla to spíš vsuvka a další věc,kterou jsem o něm věděla,dál jsem to neřešila. Podle mě by to tak mělo být všude. Pokud není pobožný člověk fanatický a nevnucuje nám svou víru,opět nevidím důvod ho odsuzovat. Při normálním hovoru si sotva všimnete,že je dotyčný křesťan nebo buddhista (pokud se tak neobléká,..).

Styly,vzhled.
Přesně tohle je nejčastější důvod odsuzování. Dost rozšířené je to třeba na školách. Spolužačky budou barbie a ty jediná gothic. A důvod urážek je na světě.
Tlustý nebo hubený,záleží na tom snad? Podle mě ne. Záleží na tom jak se dotyčný chová,ne jak vypadá,kolik měří,váží nebo kolik má cm přes pas.

Samozřejmě je toho víc,než jsem vypsala,ale vypisovat všechny důvody by mi zabralo minimálně celou noc. Spíš jen doufám,že tolerance se zas vrátí. Kolikrát mám chuť dát dělo někomu,kdo odsuzuje ostatní,právě kvůli tomuhle,nepopírám,že jsem to už několikrát neudělala.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama